+370.650.51180 | viktorija7805@gmail.com

Gimiau 1978 metais, vėsų pavasarį netoli pajūrio. Jau nuo pat ankstyvos vaikystės mėgau kurti bei analizuoti aplinką. Mėgau viską kas gyva ir gražu: augmeniją, mišką, gėles, vandenį, pievas bei visa tai kas įkvepia gyvenimui bei kūrybai. 

Visą vaikystę patiko lipdyti, siuvinėti, megzti bei užsiiminėti visokiausiais kitais rankdarbiais, bet labiausiai mėgau piešti. Su laiku piešimas ant popieriaus lapų peraugo į tapymą ant įvairių paviršių ir tai tapo mano vienintelis bei pagrindinis pomėgis, kuriuo galėjau ir galiu išreikšti save bei savo darbais stengtis padovanoti aplinkiniams grožį bei šilumą.

Nepaisydama savo aistros piešimui ir tapybai, pasirinkau studijuoti ne su menais susijusius mokslus ir ilgą laiko tarpa dirbau pagal specialybę, bet ne pagal pašaukimą. Šiais, 2010 metais, nusprendžiau pagaliau pasirodyti visai Lietuvai, tad pirmiausia sudalyvavau „Šv. Kaziuko“ mugėje, kur išstojimas buvo labai sėkmingas.

Po šios mugės buvau pakviesta eksponuoti bei realizuoti savo tapybos darbus Panevėžio galerijoje „Ameli“ bei Palangos galerijoj „Namelis“. Ne už ilgo įvyko ir pirmoji mano darbų paroda Vilniuje, tautodailės galerijoj „Verpstė“ (Kovo 19 - Balandžio 11, 2010) . Antroji  - „Lietuvių liaudies meno paroda Atvelykio proga Lenkijoje“ (Varšuva, Balandžio 12 - Gegužės 15, 2010). Toliau dalyvavau pristatinėjant tapybą kaip amatą tarptautiniame folkloro festivalyje  „Skamba skamba kankliai“ (Gegužės 28 - 30, 2010). Numatoma paroda Palangos viešbutyje  „Medūza“ (Birželio 5 - 30, 2010). 

Buvau priimta i Vilniaus tautodailininku sajungos narius Gruodžio mėnesį.

Viktorija Jasinskaitė - Bobina

 

Make a free website with Yola